כל מה שלא ידעתם על פסולת אלקטרונית

האם אי פעם חשבתם על כך, כי איסוף פסולת אלקטרונית הוא אחד מהתהליכים הכי חשובים שאתם יכולים לעשות בחיים שלכם? האם אתם בכלל יודעים מהי פסולת אלקטרונית? חברת גל רונן מעוניינת להציג בפניכם את מגוון היתרונות של פינוי פסולת בצורה מקצועית, ובפרט שירות מקצוע של איסוף פסולת אלקטרונית!

פסולת אלקטרונית מוגדרת למעשה בתור כל מכשיר אלקטרוני שנמצא בשימוש ביתי או מסחרי ויצא מכלל שימוש – מדובר במכשירים קטנים כמו טלפונים סלולאריים, ובמכשירים עצומים כמו מקררים – ברגע שהם יצאו מכלל שימוש, הם מוגדרים בתור פסולת אלקטרונית.

אז למה שחברת גל רונן תבצע איסוף פסולת אלקטרונית?

אתם אולי לא יודעים, אבל מבין הפסולת הרעילה שהבית שלכם מפיק, 70% מורכב למעשה מפסולת שמוגדרת בתור פסולת אלקטרונית! כל זאת, למרות שאנחנו לא זורקים לעתים קרובות מקררים או טלוויזיות – לכן חישבו איך כל זריקה חד פעמית של מכשיר כזה לאשפה, משפיעה על הזיהום בישראל. על ידי הזמנה של חברת גל רונן שתבצע פינוי פסולת, אתם למעשה תורמים רבות לאיכות הסביבה. חברת גל רונן מתמחה במחזור של פסולת אלקטרונית על שלל סוגיה, ושימוש במתכות השונות שמהן עשויים המכשירים במגזרים אחרים.

איך זה עובד? אתם רוצים לדוגמא להיפטר מהמקרר והטלוויזיה הישנים שלכם – הם כבר שבקו חיים. אתם פשוט יוצרים קשר עם חברת גל רונן, שמגיעה עד לבית שלכם ומבצעת איסוף פסולת אלקטרונית. לאחר מכן הפסולת מגיעה לשטחי החברה, שם היא ממוינת, ושמים בצד את כל המתכות שניתן למחזר. את המתכות הללו אנחנו מתיכים, ושולחים אותם לחברות שמתמחות במחזור של מתכות לכל מיני שימושים.

על איסוף פסולת אלקטרונית בעולם

חברת גל רונן היא אחת מהחברות החלוצות בארץ בתחום של פינוי פסולת בכלל, ובפרט כשמדובר על פינוי פסולת אלקטרונית. זהו תחום שהמודעות אליו גברה רק בעשור האחרון. יש היום ארגונים סביבתיים שמפעילים לחץ חזק מאד על הממשלה, על מנת שזו תחוקק חוקים שיכריחו את הציבור לבצע איסוף פסולת אלקטרונית בתנאים מבוקרים, כך שתעשיית המחזור תגדל עוד יותר.

חברת גל רונן מזמינה אתכם לצעוד צעד אחד קדימה לפני כולם, ולהיפטר במהירות מהפסולת האלקטרונית שלכם במהירות וביעילות – וגם לשמור על איכות החיים הגבוה בתוך המדינה.

חשוב מאד לציין, כי פינוי פסולת של חברת גל רונן לא דורש מכם שום מאמץ או כל תיאום מיוחד – אנחנו מגיעים עד אליכם ואוספים את הפסולת בעצמנו. אז אם גם אתם רוצים לעמוד בראש מחנה החלוץ בתחום של מחזור פסולת אלקטרונית – פשוט צרו קשר עם חברת גל רונן!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן