נתקעתם עם רכב ישן בחצר של הבית שלכם? פירקתם חממה ואין לכם מה לעשות עם הברזלים שלה? השלד של הטרקטור הישן שלכם פשוט שוכב ללא מעש ומכער את הנוף והאוירה? אל דאגה, אתם בדיוק בעמוד הנכון! אנו בחברת גל רונן מספקים שירותי פינוי גרוטאות בשיטת הWIN-WIN, בה כולם מרוויחים.

אנחנו מפנים, אתם נהנים

מכירים את המשפט “הזבל של האחד הוא האוצר של האחר”? הדבר נכון במיוחד בתחום של מחזור מתכות. בתעשייה המודרנית ישנם מוצרים רבים, מכונות שונות ושלל חומרים שעומדים ללא מעש וללא שימוש ונחשבים לזבל, בעוד שעבורינו המתכת שלכם היא מקור לפרנסה ולשמירה על איכות הסביבה. אין מקום שהוא רחוק מדי בשבילנו, ואין עסקה שהיא קטנה מדי עבורינו, ותוכלו להיות בטוחים שברוב המקרים נגיע עד אליכם כדי לספק לכם שירות איכותי ואדיב של פינוי גרוטאות לצרכי מחזור ושמירה על איכות הסביבה.

תרומה משמעותית לאיכות הסביבה

בתעשייה שלנו נוצרים מיליוני מוצרים מדי יום, חלקם יושבים במחסנים, חלקם על המדפים, וחלקם שוכבים ללא שימוש בתור גרוטאות, כאשר מדובר במוצרים שונים שסיימו את מחזור חייהם. למרבה הצער, בכל יום אנו כורים עוד ועוד משאבים, מכלים את המחצבים הטבעיים של הכדור שלנו לצורך תעשיה הולכת וגדלה. באמצעות מחזור מתכת המתאפשר בזכות פינוי פסולת, אנו תורמים נחרצות לשמירה על איכות הסביבה ומקטינים את רמת החציבה הנדרשת מדי יום. אם כולם היו ממחזרים כל מה שהיינו יכולים, סביר להניח שרמת הזיהום הכלל עולמית הייתה פוחתת בהרבה, ואיתה גם ניצול עבודה בלתי חוקי והיקפים של תופעות מדאיגות אחרות שנוצרות כתוצאה מהתעשייה המודרנית שכולנו חלק ממנה.

הצטרפו גם אתם למהפכת המחזור! תנו לזבל של החצר שלכם להיות הדבר שיציל את הכדור שלנו! גם אם נראה לכם שזה קטן מדי עבורנו, שאתם רחוקים מדי מאיתנו ושאין לנו שום סיבה להגיע עד אליכם, תמיד כדאי לכם לנסות. צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון מספר 050-5253206 והיוכחו שנעשה הכל בשביל לשמור על כדור הארץ שלנו ולספק לכם שירותים איכותיים של פינוי גרוטאות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן